Seat Ibiza Club Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Partener Seat Ibiza Club
Radio Blue Energy



FORUM NOU : DICTIONAR AUTO

2 participanți

In jos

FORUM NOU : DICTIONAR AUTO Empty FORUM NOU : DICTIONAR AUTO

Mesaj Scris de George Roman Joi Dec 29, 2011 10:52 am

Pe data de 29.12.20011 am deschis un forum nou : DICTIONAR AUTO in care vom scrie cateva definitii ale componentelor Ibizei noastre atat pentru a ne cunoaste masina mai bine, dar si pentru a ajuta membrii acestui club sa nu creeze confuzii intre piesele masinii, dar sa si ne ajute pe toti sa descriem mai bine eventualele probleme ale masinii, astfel, ceilalti sa poata da raspunsuri cat mai concrete in rezolvarea acestora.

Accesul acestui forum este urmatorul:

* pentru consultare, vizualizare: toti membrii
* pentru editare, creare, scriere, completare definitii: numai Moderatorii si Administratorii.
Ceilalti membrii care au ceva de scris aici, sunt bine-veniti sa scrie aceste definitii in categoria de sugestii a acestui portal, iar unul din administratori si /sau Moderatori va modifica si va muta mesajul in acest forum, numai dupa ce ii va verifica sursa si corectitudinea definitiilor scrise.

Sa auzim numai de bine!
George Roman
George Roman
Administrator
Administrator

Mesaje : 125
Puncte de Experianta in Club : 1518
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

FORUM NOU : DICTIONAR AUTO Empty Re: FORUM NOU : DICTIONAR AUTO

Mesaj Scris de Munteanu Cosmin Joi Dec 29, 2011 2:29 pm

Salutare !
In primul rind te felicit pentru initiativa ta de a deschide acest nou forum, "Dictionar Auto" ! Eu zic ca e mai mult decit binevenita ideea ta chiar si pentru 'cunoscatori'. Nu toti stim exact ce anume face un sistem sau altul al masinii. In al doilea rind, speram sa putem contribui si noi, ceilalti membrii, pe viitor, cu definiitii corecte despre componentele masinilor noastre, definitii care , dupa cum ziceai mai sus , ajuta la eliminarea confuziei pieselor , dar sunt bune si ca si cultura generala !! Cu respect, Cosmin Munteanu !
Munteanu Cosmin
Munteanu Cosmin
Administrator
Administrator

Mesaje : 111
Puncte de Experianta in Club : 1564
Varsta : 45
Localizare : Sibiu

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum