Seat Ibiza Club Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Partener Seat Ibiza Club
Radio Blue Energy



"Fluturas-Reclama" pentru Ibiza Club

2 participanți

In jos

"Fluturas-Reclama" pentru Ibiza Club Empty "Fluturas-Reclama" pentru Ibiza Club

Mesaj Scris de George Roman Mar Apr 17, 2012 5:42 pm

Salut!


Pentru ca suntem un Club abia la inceput, ca sa ne "inmultim" am hotarat sa fac un "fluturas" care sa il impartim celor care au "ibize" ... binenteles, asta in limita bunului simt. O sa va atasez aici o poza iar pentru cei care au imprimata si vor sa aduca membri in acest club, o sa va dau si varianta de printare a acestui "fluturas" in format ".docx"(Word 2010) sau ".doc"(Word '97-2003). Documentul contine aceasta fotografie de 3 ori si poate fi printat atat alb-negru cat si color.

Multumim anticipat celor care vor sa ajute atat clubul cat si viitorii membrii care se vor inscrie, dar inca nu stiu de existenta noastra !!!

"Fluturas-Reclama" pentru Ibiza Club Flutur11





* Intrucat nu toti avem acces la o imprimanta color sau nu vrem sa consumam tonner-ul imprimantei fara sa stim concret daca o facem degeaba sau nu, propun si varianta de printare "Alb-Negru", ca sa ne fie mai "ieftin" si mai accesibil. "Scopul scuza mijloacele !!!"



"Fluturas-Reclama" pentru Ibiza Club Flutur10


SA AUZIM DE BINE... in mai multi !!!


Ultima editare efectuata de catre George Roman in Joi Apr 26, 2012 6:58 pm, editata de 3 ori
George Roman
George Roman
Administrator
Administrator

Mesaje : 125
Puncte de Experianta in Club : 1518
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

"Fluturas-Reclama" pentru Ibiza Club Empty Re: "Fluturas-Reclama" pentru Ibiza Club

Mesaj Scris de Dorian Samescu Sam Apr 21, 2012 8:30 am

Trimite-mi si mie fluturasul in format docx. intr-un atasament pe mail, sa distribui prin Alexandria! Multumesc!
Dorian Samescu
Dorian Samescu
Administrator
Administrator

Mesaje : 59
Puncte de Experianta in Club : 1194
Varsta : 53
Localizare : Alexandria

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum